top of page
ripak-kalisul

Добрива для ріпаку

Основну насіння ріпаку складають жири та білок тому важливим є правильне удобрення ріпаку також сіркою, магнієм та калієм.

Калій сприяє акумуляції вуглеводів у тканинах рослин, що не лише підвищує морозостійкість, а значно покращує засвоєння води, та відповідно, елементів живлення культурою. Удобрення ріпаку калієм також слугує засобом підвищення імунітету культури до хвороб.

Магній виконує важливу роль у процесі фотосинтезу, сприяє повітряному живленню рослини, Магній, окрім збільшення власне врожайності, впливає й на якість насіння, підвищуючи вміст олії. 

Сірка приймає активну участь у обміні речовин, перенесенні речовин у формуванні іонної рівноваги у клітинах, входить до складу білків і є ключовим елементом для фотосинтезу амінокислот. Сірка сприяє кращому розвитку листків і стебел у рослин, сприяє повнішому забарвленню листків

Покрити потребу ріпаку у калії, сірці й магнію можна застосувавши сірчане та магній вмісне калійне добриво.

застосувавши калісул 20  або калісулмаг,  у дозі 3 ц/га у ґрунт надійде  K 60, Mg 9-24, S 45-84, що повність покриє потреби рослини у сірці, калію та магнію. обидва містять мікроелементи - бор, марганець, цинк, молібден.

bottom of page